Nasza historia

Jesteśmy młodą firmą, ale sami mamy doświadczenie dzięki pracy w sieci działającej w wielu miastach w Polsce. 
No i właśnie – zwyczajnie chcieliśmy zacząć pracować na własny rachunek.
Doskonale wiemy na co zwracać uwagę, jak przeprowadzić każdego od samego początku – od pytań i wątpliwości, który system będzie lepszy – po szczęśliwe zakończenie – fachowy montaż.
Ciągle szukamy nowych rozwiązań – dostawców, producentów i nowoczesnych propozycji przesłon i dekoracji okiennych oraz negocjujemy ceny – a wszystko po to abyście to Wy byli zadowoleni z szerokiej oferty i przystępnych cen.

Wychodzimy z założenia, że wszystko da się dogadać i zorganizować. Nie ma okien, do których nie da się dobrać systemów – są firmy i ludzie, którzy tego po prostu nie potrafią. My z wielką chęcią podejmiemy wyzwanie.

Co więcej, naszym atutem jest fakt, a dla Was na pewno wygoda, że nie nękamy telefonami. Jeśli się zdecydujecie to będzie nam bardzo miło, jeśli nie – to przecież Wy macie być zadowoleni. Nie będziemy udawać jak niektórzy, że chcemy jeszcze coś doradzić czekając na kasę – będzie nam miło jeśli podziękujecie nawet w chwili gdybyście wybrali konkurencję. Wszelkie uwagi, pomysły weźmiemy do serca i postaramy się ulepszyć.

Spytać możecie: no dobra, ale dlaczego tak wam zależy na tym?

Odpowiedź jest dla nas prosta: ponieważ pracując u innych obserwowaliśmy i braliśmy udział w różnych praktykach, niektórym się sprzeciwialiśmy uważając pewne zachowania za wręcz nękanie klientów i takie też sygnały czasem sami nam dawali. Nie chcemy popełniać tego błędu. Nikt nie lubi się denerwować, więc skoro możemy oszczędzić tego i Wam i sobie, to czemu nie?

Nigdy nie zamykamy furtki do porozumienia. Zawsze będziemy się doskonalić i szukać dobrych rozwiązań dla siebie a przede wszystkim dla Was. Zadowolony klient – to więcej poleceń i jeszcze większa satysfakcja dla nas, że to w co wkładamy serce jest również odczuwalne przez naszych odbiorców.

Będzie nam bardzo miło mogąc podzielić się z Państwem naszą wiedzą, pięknymi rozwiązaniami do Waszych wnętrz, oraz pozytywna energią, którą staramy się zarazić każdego kto do nas się zgłosi.

Jeśli macie ochotę, zapraszamy na naszą stronę ww i profil na Google. Możecie nam wystawiać opinie, dodawać własne pomysły czego szukacie i czego od nas oczekujecie. Każda ocena będzie dla nas cenną wskazówką by w przyszłości być jeszcze lepszymi i jeszcze bardziej zadowalającymi dostawcami idealnych dekoracji i przesłon okiennych.

Serdecznie Was zatem zapraszamy!

Napisz, zadzwoń – umów się i przekonaj – to nic nie kosztuje!