AROLA - rolety, rolety dzień noc, plisy, żaluzje - Warszawa

Dlaczego nasze rolety?

Na wstępie coś o nas samych.

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2017 roku. Mamy zatem już doświadczenie w pracy z roletami, żaluzjami i innymi przesłonami okiennymi wewnętrznymi. 
Doskonale wiemy na co zwracać uwagę, jak przeprowadzić każdego od samego początku – od pytań i wątpliwości, który system będzie lepszy – po szczęśliwe zakończenie – fachowy montaż. Zależ nam na tym abyście to Wy byli zadowoleni, bo w końcu to Wasze oczy będą codziennie spoglądać na dany system. Służymy szczerym doradztwem – zatem jeśli macie wątpliwości lub naprawdę się „napaliliście” na jakiś konkretny typ ale nie będzie to dobrze wyglądało w Waszym wnętrzu to możecie liczyć na dobrą sugestię z naszej strony. Wychodzimy z założenia, że lepiej wykonać swoją pracę solidnie, fachowo ale i po przyjacielsku – zatem wybaczcie jeśli Wasza wymarzona roleta może okazać się jedynie wizją zza różowych okularów, które postaramy się Wam zdjąć (oczywiście delikatnie i z wyczuciem).
Zarówna dla Was jak i nas samych ciągle szukamy nowych rozwiązań – dostawców, producentów i nowoczesnych propozycji przesłon i dekoracji okiennych oraz negocjujemy ceny – a wszystko po to abyście to Wy byli zadowoleni z szerokiej oferty i przystępnych cen. W końcu zadowolony Klient to dobry Klient 😉

Nasze zalety

Wychodzimy z założenia, że wszystko da się dogadać i zorganizować. Poczynając od płatności po dobór systemu i samą realizację.

Co więcej, naszym atutem jest fakt, a dla Was na pewno wygoda, że nie nękamy telefonami. Jeśli się zdecydujecie to będzie nam bardzo miło, jeśli nie – to przecież Wy macie być zadowoleni. Nie będziemy udawać jak niektórzy, że chcemy jeszcze coś doradzić czekając na kasę – będzie nam miło jeśli podziękujecie nawet w chwili gdybyście wybrali konkurencję – w końcu w dzisiejszych czasach coraz rzadziej dostajemy odpowiedź zwrotną czy to związana z usługami czy nawet podczas rekrutacji, czyż nie? Niemniej – nie naciskamy, za to wszelkie uwagi czy pomysły weźmiemy do serca i postaramy się ulepszyć.

Dlaczego nam tak zależy?

Odpowiedź jest dla nas prosta: ponieważ zaczynając pracę u innych obserwowaliśmy i braliśmy udział w różnych praktykach. Niektórym się sprzeciwialiśmy uważając pewne zachowania za wręcz nękanie klientów i takie też sygnały czasem sami nam dawali. Nie chcemy popełniać tego błędu. Nikt nie lubi się denerwować, więc skoro możemy oszczędzić tego i Wam i sobie, to czemu nie?

Nigdy nie zamykamy furtki do porozumienia. Zawsze będziemy się doskonalić i szukać dobrych rozwiązań dla siebie a przede wszystkim dla Was. Zadowolony klient – to więcej poleceń i jeszcze większa satysfakcja dla nas, że to w co wkładamy serce jest również odczuwalne przez naszych odbiorców.

Będzie nam bardzo miło mogąc podzielić się z Państwem naszą wiedzą, pięknymi rozwiązaniami do Waszych wnętrz, oraz pozytywna energią, którą staramy się zarazić każdego kto do nas się zgłosi. Nasza ekipa jest zawsze uśmiechnięta, pomocna i pełna zaangażowania – i o tak serio 🙂

Podsumowując

Jeśli macie ochotę, zapraszamy do zwiedzenia naszej strony www i profilu na Google oraz Facebook’u. Możecie nam wystawiać opinie, dodawać własne pomysły czego szukacie i czego od nas oczekujecie. Każda ocena będzie dla nas cenną wskazówką by w przyszłości być jeszcze lepszymi i jeszcze bardziej zadowalającymi dostawcami idealnych dekoracji i przesłon okiennych.

Serdecznie Was zatem zapraszamy!

Napisz, zadzwoń – umów się i przekonaj – to nic nie kosztuje!