Antracytowe-love

Antracytowe-love

Czyli miłość do plis, zasłon i rolet rzymskich w odcieniach szarości.

Kolejna realizacja była utrzymana w odcieniach stali i szarości. Bardzo lubimy stylizacje w tym wydaniu, bo szarość ma w sobie coś ponad czasowego i uniwersalnego – w końcu wpasuje się do wszystkiego i bardzo łatwo można nadać im zimny bądź ciepły charakter, lub zupełnie do przełamać mniejszymi, bardzo kontrastującymi dodatkami.

Zaciemniające, antracytowe plisy są mocnym, wyrazistym i eleganckim dodatkiem do okien. Chronią zarówno przed światłem, zapewniają intymność i podkreślają okna swą barwą. Jest to idealne rozwiązanie również dla osób, ceniących sobie komfort podczas snu lub wygodę przy oglądaniu ulubionego filmu w słoneczne dni, lub jasne noce (gdyby przeszkadzało oświetlenie zewnętrzne).

Stalowe zasłony dopełniają przestrzeń przy oknach, zwiększając stopień zaciemnienie pomieszczenia gdy przychodzi pora wypoczynku. Szara roleta rzymska dopełnia przestrzeń kuchenną i podkreśla w subtelny sposób okno oraz otaczającą zabudowę.

Jeśli szukacie więcej inspiracji zapraszamy do przeczytania pozostałych postów. Na naszym Facebook’u znajdziecie więcej zdjęć powyższej realizacji oraz tych wcześniejszych. Może któraś z nich przypadnie Wam do gustu? 🙂