Białe plisy w czarnej oprawie

Białe plisy w czarnej oprawie

Czyli przełamanie monotonności systemu okiennego poprzez zastosowanie odmiennego koloru w niektórych jego elementach

Bardzo spodobała nam się otwartość na nowe ze strony naszych Klientów. Niby drobna rzecz jaką są sznurki prowadzące i utrzymujące tkaninę plisy w świetle szyby oraz profil z uchwytami a robi świetną robotę. Optycznie cały system może zostać podkreślony dzięki temu drobnemu zabiegowi – dodaniu kontrastowego elementu, nazwijmy go – mocującego, w odmiennym kolorze niż tkanina. Tak też zostały zmodyfikowane klasyczne, białe plisy z profilami w kolorze czerni oraz bieli ( w drugim pokoju), w wersji matowej.

białe plisy Warszawa

Zaciemniający materiał plis, o czystym, białym kolorze złamaliśmy czernią zamkniętą w sznurkach i profilach tego systemu. Ta mała zmiana w wyglądzie podkreśliła elegancję systemu oraz uwidoczniła go w subtelny sposób na tle białych okien.

Zachęcamy Was abyście nie bali się eksperymentować z systemami i tkaninami. Przecież system ma pasować do Was i waszego charakteru – odrobina szaleństwa jest również dobra i zdrowa.

W drugim pomieszczeniu została wybrana wersja z dopasowanym profilem do ram okiennych – w bieli, lecz w wersji MAT. Takie rozwiązanie gdy praktycznie ciągle są zasłonięte mniejsze okienka sprawia, iż otrzymujemy spójną, spokojną powierzchnię.

Pamiętajcie by nas polubić na naszej stronie https://www.facebook.com/pg/AROLA.sklep/photos/?tab=album&album_id=800706367008659
-> do zgarnięcia rabat!