Pasiaste rolety rzymskie

Dekoracja okien dzięki wykorzystaniu rolety rzymskiej z ozdobnej, subtelnej tkaniny.

W dzisiejszych czasach każde z pomieszczeń w domu może posiadać swój indywidualny charakter w zależności od potrzeb i preferencji jego głównych użytkowników i domowników. Jak wiadomo, w każdym domu kuchnia stanowi jego serce – gorące, przyjemne, pachnące domowymi posiłkami i kojarzące się z mamą krzątającą się w garnkach.

Nowoczesne podejście do aranżacji wnętrz pozwala na stosowanie coraz to bardziej ozdobnych elementów zarówno w dodatkach jak i częściach użytkowych, mebli i sprzętów. Dlatego właśnie dzięki tkaninom możemy swobodnie i niemalże bez ograniczeń dopasowywać bądź całkowicie odmieniać wystrój wnętrza.

roleta rzymska w pasy

W tej realizacji wykorzystaliśmy delikatną, subtelnie ozdobną i urzekającą tkaninę do rolety rzymskiej, montowanej w oknie kuchennym. Wpasowanie się w kolorystykę całego pomieszczenia dodatkowo podbiło i wzmocniło poczucie ciepła i przytulności, tym samym jednak nie przytłaczając przestrzeni.
Naszym zdaniem odpowiednie dopasowanie do potrzeb Klienta jak i pomoc w doborze tkaniny i systemu w tej realizacji możemy sobie zapisać jak udane.

Sami zobaczcie i nie zapomnijcie umówić się, jeśli i Wy szukacie dla siebie rolet rzymskich, bądź innego rozwiązania – chętnie doradzimy w doborze systemu i kolorystyki.

Bezpłatny montaż możecie umówić pod naszym numerem telefonu: 789 457 422


Aha.. nie zapomnijcie zajrzeć na naszego Facebook’a i dać nam lajka – do zgarnięcia jest rabat za kciuka 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *