Niezwykła realizacja w sercu zielonych lasów

Mieliśmy przyjemność, korzystając jeszcze z ciepłych, słonecznych dni, odwiedzić niezwykle piękne, zielone miejsce, pełne zapachów sosen, wody i otoczone naturą z każdej możliwej strony.
Nawet klucze gęsi i łabędzie latające nad głowami przypominały nam o tym gdzie jesteśmy i jakie to miejsce ma charakter. Nie mieliśmy zatem wyboru i musieliśmy jak najlepiej dopasować się do otoczenia.

Z wielką przyjemnością wykonaliśmy moskitiery i rolety materiałowe do domu w lesie nad Wkrą.

We wnętrzu zastosowaliśmy rolety kasetowe z prowadnicami dzięki czemu przy uchylnych oknach nie będzie przeszkadzać tkanina bujająca się przed szybą.


Zielony materiał o wyrazistej strukturze sprawdzi się zarówno w pochmurne jak i słoneczne dni – idealnie rozweseli i ociepli pomieszczenie, a mając tak piękne widoki za oknem i taką paletę kolorów- zieleń była doskonałym wyborem.
Również jeśli chodzi o drzwi balkonowe.

Na zewnątrz, do okien uchylnych, dobraliśmy moskitiery ramkowe w kolorze złotego dębu, które wpasowały się w fasadę i obramowania okien tworząc spójną całość.
Szara siatka z włókna szklanego zniesie zmiany temperatury i będzie mniej rzucała się w oczy przy wyglądaniu za okno z wnętrza domu.

Na piętrze, w okna również trafiły rolety materiałowe w kasetach, w parze z moskitierami, również z szarą siatką, po to by zapewniły doskonały widok na przestrzeń lasów, przy zachowaniu ochrony przed moskitami w sypialniach. A każdy z nas chce móc wypoczywać bez obaw, że będą mu dokuczały komary lub pająki – zwłaszcza przy dzieciach.

Czyż nie piękne widoki za oknami? I przyznajcie, że szara siatka idealnie się sprawdza w takich chwilach – bo według nas jest świetna!

Ponad to w oknach dachowych zamontowaliśmy rolety w osprzęcie srebrnym by dopasować je do klamek okien. Zastosowana tkanina wpasowała się w kolor tkanin klasycznych rolet materiałowych, a brak podgumowania na życzenie klientów, sprawi, że pomieszczenia będą naturalnie rozjaśnione przy wschodach słońca – nie ma ryzyka, ze prześpi się słoneczny poranek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code